5 درمان خانگی برای از بین بردن جوش صورت

0

5 درمان خانگی برای از بین بردن جوش صورت

5 درمان خانگی برای از بین بردن جوش صورت 

اگر میخواهید جوش های صورت خود را به راحتی و در خانه از بین ببرید ما به شما برترین راه ها برای صاف نمودن صورتتان را توصیه می‌دهیم. جوش صورت یکی از مشکلاتی هست که اکثر افراد در سنین گوناگون با آن درگیر میباشند. در این مطلب به شما روش هاي خانگی برای از میان بردن جوش صورت را به شما معرفی می‌کنیم.

 

از میان بردن جوش صورت با ماسک جوش شیرین
ماسک جوش شیرین یکی از مشهور ترین ماسک هاي ضد جوش هست. برای تصحیح کردن آن کافی هست اندکی جوش شیرین را در آب حل کنید و آن را روی صورت خود بگذارید. اجازه دهید این ماسک حدود 15 دقیقه روی پوست شما باقی بماند و پس از آن پوست خود را با آب ولرم بشویید.

 

از میان بردن جوش صورت با عسل
عسل هم می تواند برای رفع جوش هاي شما کمک بزرگی به حساب بیاید. برای اینکار اندکی عسل را روی محل جوش قرار دهید و 15 دقیقه تامل کنید؛ سپس صورت خود را بشویید. برای تاثیر اکثر این ماسک، سه روز در هفته از آن بهره گیری کنید.

 

از میان بردن جوش صورت با ماسک موز
یکی دیگر از انواع ماسک هاي ضد جوش، موز له شده هست. موز را له کنید و روی جوش قرار دهید و پس از 20 دقیقه محل جوش ها را با آب گرم بشویید.

 

از میان بردن جوش صورت با شلغم
بهره گیری از شلغمی که کاملا له شده باشد هم می تواند برای رفع جوش هاي سطحی خوب باشد.

 

از میان بردن جوش صورت با گلاب
بهره گیری از گلاب هم یکی از راه هاي جلوگیري و همین طور درمان جوش هاي صورت هست. برای اینکار خوب هست صورت خود را هر روز با گلاب شست وشو دهید. گرچه بهتر هست اینکار گذشته از خواب انجام شود تا گلاب مدت زمان بیشتری روی پوست باقی بماند.

 

کسانی که نگران جوش هاي صورت خود میباشند بهتر هست بدانند بخور دادن می تواند در برطرف شدن جوش هاي آن ها بسیار کارساز باشد؛ بنابراین از بخور دادن مرتب و مداوم در طول هفته غافل نشوید.

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید