یادداشت برداری در اندروید و آی‌او‌اس +تصاویر

0

GNotes اپلیکیشنی در زمینه‌ی یادداشت برداری در اندروید و آی‌او‌اس است .

به گزارش دریچه فناوری فضای مجازی :GNotes یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادداشت برداری در موبایل است که به دلیل ضعف در ظاهر خود، کمی از رقبای اصلی یعنی Evernote و Onenote عقب مانده بود. سرانجام در جدیدترین بروزرسانی که این برنامه دریافت کرد آیکون و محیط کاربری برنامه به طور کامل دچار تغییرات شد و حالا با یک اپلیکیشن متریال و بسیار زیباتر از قبل مواجه هستیم.

اینترنتی بودن Evernote و پشتیبانی نکردن بدون ایراد OneNote از زبان فارسی باعث شده است تا GNotes یک گزینه‌ی عالی برای یادداشت برداری باشد که از حالا و مزین شدن به طراحی زیباتر نسبت به گذشته شاید در جلب توجه طرفداران و کاربران فعلی دو اپلیکیشن Evernote و OneNote موفق‌تر ظاهر شود.

یادداشت برداری در اندروید و آی‌او‌اس +تصاویر

پ

یادداشت برداری در اندروید و آی‌او‌اس +تصاویر

GNotes علاوه بر آنکه ظاهر زیبا و پشتیبانی کاملی از زبان فارسی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد به امکان Sync کردن یادداشت‌ها نیز مجهز شده است تا بتوانید در کسری از ثانیه یادداشت‌های خود را با اکانت Gnote یا Google خود همگام‌سازی کنید تا تمامی یادداشت‌ها به صورت آنلاین ذخیره شوند. بعد از هر بار تعویض رام یا نیاز به برگشت داده شدن یادداشت‌ها کافی‌ است تا گوشی خود را به ارتباط اینترنتی متصل کنید و با Login شدن در اکانت مربوطه، اقدام به بازیابی یادداشت‌ها کنید. امکان پشتیبان گیری به صورت آفلاین نیز در تنظیمات GNotes وجود دارد و می‌توانید با ذخیره کردن یادداشت‌ها در مموری کارت یا حافظه‌ی داخلی گوشی، یک بار برای همیشه خیال خود را از ماندگاری دائمی یادداشت‌ها راحت کنید.

انتهای پیام/

.

[ad_2]

پاسخ دهید