کارکرده‌هایی که رقیب قیمتی ساینا اتوماتیک هستند

0

به گزارش پردیس سلامت ،گروه خودروسازی سایپا روز گذشته پیش‌فروش ساینا اتوماتیک را انجام داد و قرار است این خودرو با نسخه فول‌آپشن به دست مشتریان برسد. همچنین قیمت رسمی این مدل ۳۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان اعلام شده است. به گفته مدیران سایپا سعی شده تا ساینا اتوماتیک از نظر کیفی پیشرفته باشد و پا‌به‌پای سایر خودروهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون‌تومان رقابت کند. اما هستند مشتریانی که حساسیت و اصرار خرید خودروی صفرکیلومتر را ندارند. این افراد می‌توانند با هزینه ساینا اتوماتیک فول یک دستگاه خودروی اتوماتیک کارکرده را در بازار ایران خریداری کنند.
با بودجه حدود ۳۷ تا ۴۰ میلیون‌تومان می‌توان سراغ ۲۰۶ صندوقدار اتوماتیک نیز رفت. البته این خودرو با مدل ۹۱ قیمتی کمتر از ۳۵ میلیون‌تومان دارد و می‌توان با هزینه حدود ۳۷ میلیون‌تومان نسخه کم‌کار آن را خریداریکرد.
به غیر از ۲۰۶ صندوقدار اتوماتیک می‌توان سراغ ۲۰۷ اتوماتیک رفت که این روزها با قیمتی حدود ۳۵ تا ۳۸ میلیون‌تومان در نسخه‌های کارکرده معامله می‌شود. اگر نخواهیم سراغ خودروهای پژو برویم، می‌توان سراغ تندر۹۰ اتوماتیک مدل ۹۲ و ۹۳ رفت. نسخه‌های کارکرده تندر۹۰ اتوماتیک ایران‌خودرو با مدل‌های ذکر شده قیمتی حدود ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲۹ میلیون‌تومان را دارند. با توجه به اینکه تندر۹۰ اتوماتیک و ۲۰۶ اتوماتیک با استقبال به نسبت خوبی در بازار خودروی کشور مواجه شده‌اند، اما نمونه کارکرده آنها نیز هزینه‌ها و مشکلات مربوط به خودش را دارد.
البته ساینا اتوماتیک امکاناتی نظیر کروز کنترل، محدودکننده سرعت، فرمان کمکی برقی، استارت دکمه‌ای، مانیتور و… را به نسبت دو خودروی کارکرده نام برده بیشتر دارد و می‌توان نظر آپشن‌پسندان را به سمت خود بکشاند. ضمن اینکه مالک خودروی صفرکیلومترشدن لذت بیشتری دارد.


[ad_2]

پاسخ دهید