کارخانه فارادی‌ فیوچر رسما تعطیل شد

0

از اولین شنیده‌ها راجع به استارت‌آپ فارادی‌فیوچر تقریبا دو سال می‌گذرد. شرکت نوپایی که قصد داشت به کمک سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری چینی‌ها کارخانه‌ی در نوادا بسازد.

به گزارش پردیس سلامت ،از اولین شنیده‌ها راجع به استارت‌آپ فارادی‌فیوچر تقریبا دو سال می‌گذرد. شرکت نوپایی که قصد داشت به کمک سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری چینی‌ها کارخانه‌ی در نوادا بسازد. اما هفته گذشته مشخص شد که حداقل برنامه‌ا‌ی برای احداث کارخانه فوق وجود ندارد. البته خبر احداث کارخانه فوق شش‌‌ماه پس از اعلام وجود رسمی فارادی‌فیوچر اعلام شد، ‌اما طی مدت زمان کوتاهی این پروژه با مشکلات مالی مواجه شد. همچنین باید یادآوری کرد افراد گماشته‌شده برای احداث کارخانه نوادا از ابتدای تابستان محل احداث کارخانه را ترک کرده بودند. اما روز گذشته این استارت‌آپ به مسئولین ایالتی اعلام کرد که پروژه آنها از شرایط قابل احداث خارج شده است.
نامه فوق نیز در پاسخ به نامه دریافت مالیات دولتی به مبلغ ۱۶ هزار و ۲۰۰ دلاری بابت سرمایه‌گذاری ۶۲۰ هزار دلاری این شرکت بوده است. استیو هیل، مدیر پروژه احداث کارخانه فوق در نامه خود نوشته بود: «پروژه فارادی به‌طور کلی منحل شده است».


[ad_2]

پاسخ دهید