وحشت مهرداد میناوند از فراموشی/ دعوت مجید اخشابی به شاد بودن/ مجید مظفری در سوگ داوود رشیدی

0

با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان و ورزشکاران برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند. بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.

محمدرضا عارف نوشت:

خبرنگاران و رسانه‌ها چشم و گوش و زبان مردم هستند. آنها به کلامی ساده در همه نقاط جهان نمایندگان بدون واسطه مردم محسوب می‌شوند که وظیفه دارند تا مسیر توسعه، پیشرفت و تعالی جامعه را برای رسیدن به نقطه مطلوب هموار کنند و آئینه صادق عملکرد و رفتار مسئولین و جامعه باشند. آنها راویان فردایی بهتر هستند که اگر نباشند حتما دایره افرادی که می‌توانند توسعه و رشد را در حوزه‌های مختلف آسیب پذیر کنند، افزایش می‌یابند.
بزرگ‌ترین اعتراف درباره خبرنگاران این است که دیگر نمی‌توان بدون آگاهی بخشی واقعی آنها به توسعه موثر و کارا دل بست و در انتظار فردایی روشن‌تر برای توسعه بود.بارها گفته‌ام و باز هم تاکید می‌کنم که نباید کاری کرد که خبرنگاران و روزنامه‌نگاران عزیز ما هنگام نوشتن دست‌شان بلرزد و انتظار از مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است که در مواجه با سوالات خبرنگاران حتی سوالات چالشی سعه صدر داشته باشند و از هرگونه توهین و اهانت به اصحاب قلم بپرهیزند و حامی آنها در انجام وظایفشان باشند.

نمایندگان مجلس باید تلاش کنند با تصویب قوانینی امنیت شغلی خبرنگاران را تامین و به آنان اطمینان خاطر بدهند که در انجام وظیفه با مشکل و آسیبی رو به رو نمی‌شوند مجلس دهم باید مجلس اعتدال و میانه روی باشد تا برخی خاطرات تلخ گذشته در اذهان مردم بزرگوارمان بویژه اصحاب رسانه تداعی نشود. 

بدانیم که رفتار نمایندگان محترم مجلس با خبرنگاران الگویی برای دیگران خواهد بود و این مسئولیت بس سنگین است که در همه حال احترام خبرنگاران را داشته باشیم حتی در مواردی که با سوالات چالشی آنها رو به رو می‌شویم قدردان تلاش‌ها و فعالیت آنان باشیم.

معصومه ابتکار نوشت:

نشست کارگروه تغییرات آب و هوایی که ساعتی پیش در طبقه دهم ساختمان پردیسان به اتمام رسید، امروز با حضور مهندس چیت چیان وزیر نیرو، دکتر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، تعدادی از معاونین وزراء و خانم سیگولن رویال وزیر محیط زیست و انرژی فرانسه و رئیس بیست ‌و یکمین کنفرانس متعاهدین تغییرات آب‌وهوایی برگزار شد. 

این اولین سفر خانم رویال به ایران است. او در کنفرانس خبری مشترک امروز در سازمان گفت فرصت بسیار خوبی برای همکاری دو جانبه در زمینه آب، انرژی، کیفیت هوا و حوادث اقلیمی که در فرانسه هم با همین مشکلات مواجه هستیم، فراهم شده است.
خانم رویال بعد از ملاقات دو جانبه و کنفرانس مطبوعاتی سری هم به موزه تنوع زیستی زد و سپس در محل زندگی کوشکی و دلبر با پروژه این دویوزپلنگ معروف و دوست داشتنی آسیایی آشنا شد.

مهدی ماهانی نوشت:

تیر زمانی قابل پرتابه که کمان به عقب کشیده شه ،وقتی زندگی به سختی در حال عقب کشیدنمونه ، قراره بسوی چیزی بی نظیر پرتاب شويم.(( كاميار ، گشت ارشاد ٢ ))

ماهایا پطروسیان نوشت:

عکسی از زمستان ۱۳۷۹ سینما صحرا، اکران خصوصیِ فیلم «دختری به نام تُندَر» به کارگردانی رضا آشتیانی پوردر کنار استاد خسرو شکیبایی، پارسا پیروزفر، محمد رضا شریفی نیا، لادن مستوفی و آناهیتا همتی.


احمد کیارستمی نوشت:

نامه من به بابا در حدود ١٢ سالگي.


مجید اخشابی نوشت:

شکر در شادیست.

امید عالیشاه نوشت:

عرض سلام و ادب .خدارو شكر مشكل خاصي نيست . اگر عمري باشه ايشالا از فردا مثل همه ي بازيكنان به عنوان يك سرباز در خدمت تيم هستم.


مجید مظفری نوشت:

هنرمند آزاده اى كه عروج كرد. روحش شاد.

مهرداد میناوند نوشت:

ما از وحشت فراموش کردن دیگران است که عکس آنها را به دیوار می کوبیم یا روی طاقچه می گذاریم؛ یک وفاداری کاذب خود ما به عکس هایی که به دیوارهای اتاقمان می کوبیم نگاه نمی کنیم، یا خیلی به ندرت و تصادفاً نگاه میکنیم.ما به حضور دائم و به چشم نیامدنی آن ها عادت می کنیم. عکس، فقط برای مهمان است.”این را یادتان باشد که ذره یی در قلب ، بهتر از کوهی بر دیوار است”.

انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید