فعالیت های دانشگاه تربیت مدرس در یک نگاه

0

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت: با بودجه های تخصیص یافته اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

محمد رضا اصلاحچی معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ؛ پیرامون اقدامات صورت گرفته در خصوص خوابگاه های دانشجویی گفت: از مهرماه 1394 تاکنون اقدامات متعددی در زمینه ایجاد و تکمیل خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه تربیت مدرس انجام شده است.

در یکسال اخیر ضمن بازپس‌دهی چهار خوابگاه استیجاری پرورش، نور، دلجویی و جلالوند، خوابگاه دخترانه جدیدی با ظرفیت 440 نفر در پردیس مرکزی دانشگاه ایجاد شد و همچنین پروژه خوابگاه شهید احمدی روشن در پردیس کشاورزی تکمیل گردید.

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در ادامه به اهمیت فعالیت های مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه اشاره کرد و افزود: ضمن اجرای طرح سنجش سلامت برای کلیه دانشجویان در مرکز بهداشت و مشاوره و خدماتی که در زمینه حفظ سلامت توسط کادر مجرب این مرکز ارائه می شد، طی یک سال گذشته نیز به راه‌اندازی کلینیک های تخصصی متعددی در مرکز بهداشت و مشاوره پرداختیم. همچنین در این مرکز واحد مددکاری اجتماعی راه اندازی شد که بطور 24 ساعته به ارائه خدمات می پردازد.

دکتر اصلاحچی در تشریح عملکرد مرکز تربیت بدنی دانشگاه اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی منطقه ای دانشجویان، لیگ فوتسال و حضور در المپیاد دانشجویی سراسر کشور از جمله فعالیت های مرکز تربیت بدنی در راستای ارتقاء سطح سلامت و نشاط دانشجویان صورت می‌گیرند.

وی با اشاره به سایر اقدامات مرکز از قبیل برگزاری اردوهای متعدد گلگشت و کوهنوردی و برپایی اردوهای مختص دانشجویان غیر ایرانی عنوان کرد: اجرای طرح سلامت برای کلیه دانشجویان نیز از جمله فعالیت هایی انجام شده مرکز تربیت بدنی می باشد.

معاون دانشجویی دانشگاه در پایان با اشاره به ارائه وام ودیعه مسکن 22 و نیم میلیون تومانی به دانشجویان متأهل تصریح کرد: صنعتی کردن آشپزخانه پردیس مرکزی دانشگاه، کلنگ‌زنی ایجاد سالن تربیت بدنی برای خواهران و راه‌اندازی استخر در پردیس مرکزی دانشگاه در ماه آینده نیز از دیگر اقدامات انجام شده این معاونت در یک سال اخیر به شمار می‌آیند.

انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید