فروش اقساطی خودرو : [رپورتاژ آگهی]

0

رپرتاژ آگهی

فروش اقساطی خودرو در انواع مدل های خودروهای داخلی و خارجی و همچنین فروش لیزینگی خودرو این امکان را به افراد می دهد که خودرو دلخواه خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه در اختیار داشته باشند و پرداخت آن را در شرایط قسط بندی و اقساط ماهانه پرداخت نمایند. فروش اقساطی انواع خودرو با پیش پرداخت های مختلف بسته به قیمت خودرو فراهم شده است.

چرا فروش اقساطی خودرو

برای افرادی که می خواهند خودرو دلخواه خود را در کوتاه ترین تایم زمانی داشته باشند فروش اقساطی خودرو  و نیز فروش لیزینگی خودرو فرصت ویژه ای خواهد بود تا خودرو دلخواه خود را در کوتاه ترین تایم زمانی داشته باشند. فروش اقساطی خودرو پارس خودرو، فروش اقساطی خودرو ایرانخودرو ، فروش اقساطی خودرو گروه بهمن ، فروش اقساطی خودرو مدیران خودرو ، فروش اقساطی خودرو کرمان خودرو که تمامی خودروهای داخلی ایران می باشد تحت شرایط اقساطی و نیز لیزینگی خرید خودرو را میسر نموده است.

فروش اقساطی خودرو چه مدارکی می خواهد؟

مدارک مورد نیاز جهت  فروش اقساطی خودرو مواردی همچون ارائه مدارک شناسایی همچون کارت ملی و شناسنامه و همچنین مدارک سند مالکیتی که به عنوان ضامنی جهت پرداخت مابقی مبلغ مانده از خرید خودرو می باشد. مبلغی جهت پیش پرداخت تعیین می گردد که همان اول امر از شما دریافت می شود این مبلغ می تواند توافقی بین خریدار و فروشنده انتخاب گردد پس از آن در خصوص مابقی مبلغ مانده شما می توانید در طی اقساط تعیین شده و یا توافقی که بسته به شرایط پرداخت شما است تسویه نمایید. تمامی این شرایط پرداخت به صورت کتبی درج می شود و مورد امضا قرار می گیرد تا دو طرف سندی در جهت این شرایط پرداخت داشته باشند.

آیا فروش اقساطی خودرو با بهره می باشد؟

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که مابقی مبلغ خرید خودرو مانده آیا با درصد بهره باید پرداخت شود و در صورت وجود بهره پرداختی چه مبلغی می باشد. امری که بدیهی است این می باشد که اگر تعداد اقساط شما برای مثال ۲۴ ماه و یا ۳۶ ماه باشد بدیهی است که در گذر این زمان دو سال و سه سال بهره ای روی مبلغ قرار می گیرد زیرا که این مدت پول فروشنده در دست شما بوده است و این سرمایه با بهره به فروشنده پرداخت می گردد. اما در تعداد اقساط کمتر برای مثال ۳ ماه و ۴ ماه که شما هر ماه مبلغی از پول مانده را پرداخت می نمایید بدون بهره و یا با بهره بسیار ناچیز پرداخت می گردد. واردات خودرو ، فروش اقساطی خودرو و پیش فروش خودروهای وارداتی برای افرادی که می خواهند خودرو دلخواه خود را در تایم زمانی کوتاه داشته باشند فرصت ویژه ای خواهد بود و مورد استقبال افرادی که به خرید خودرو دلخواه خود علاقه مند هستند مناسب می باشد و به راحتی با ارائه مدارک و همچنین توافق بر سر شرایط پرداخت میسر می شود. واردات خودرو همچنین می تواند سودآوری را برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند داشته باشد تا با هزینه کمتر خودرو را وارد نمایند و پس از آن به فروش رسانند. البته بسیاری از فروشندگان خودرو به واسط طراحی سایت و نیز انجام  سئو سایت اقدام به فروش اینترنتی خودروها می پردازند که خود آمار فروش بالایی را گرفته است. اما خریداران فروش اقساطی خودرو دقت خود را داشته باشند که سودجویانی که از طریق فروش اقساطی خودرو و نیز فروش لیزینگی خودرو و  پیش فروش خودروهای وارداتی کسب سود می نمایند معامله ننمایند و حاشیه سود بالا و یا تاخیر در تحویل خودرو را قبول ننمایند زیرا که به ضرر مالی آنها همراه خواهد شد.

فروش اقساطی خودرو : [رپورتاژ آگهی]

[ad_2]

پاسخ دهید