فروش اقساطی خودرو داخلی و خارجی : [رپورتاژ آگهی]

0

فروش اقساطی خودرو امروزه با بهترین شرایط پرداخت و در مبلغ پیش پرداخت متفاوت موجود می باشد. فروش اقساطی خودرو و همچنین فروش لیزینگی خودرو که از طریق واردات خودرو و یا به واسط تولید داخلی خودرو باشد در کمپانی های مختلف به انجام می رسد و به صورت اقساطی و قسطی می توانید خودرو دلخواه خود را خریداری نمایید.

فروش اقساطی خودرو وارداتی

واردات خودرو که از کشورهای مختلف مانند کره ، چین ، کشورهای عربی و دیگر کشورها انجام می شود با پرداخت به گمرگ می تواند وارد بازار ایران شود. نمایشگاه های فروش لیزینگی خودرو و نیز فروش اقساطی خودرو این خودروهای وارداتی را به صورت شرایط اقساطی در اختیار شما قرار می دهد تا در کوتاه ترین تایم زمانی خودرو دلخواه و مورد پسند خود را داشته باشید.شرایط پرداخت اقساطی و قسط بندی که قرار است انجام شود با توافق میان فروشنده و نیز خریدار خودرو تعیین می گردد. اینکه تعداد اقساط شش ماهه باشد یا ۲۴ ماهه ، بسته به توافقی که می شود انجام می گیرد.

فروش اقساطی خودرو ایرانی

تولیدکنندگان خودرو در ایران که اغلب به صورت مونتاژ قطعات خودرو می باشد نیز خودروهای خود را به فروش می رسانند. تحت این شرایط فروش اقساطی خودرو در نمایشگاه های خودرو به فروش می رسد و این فرصت را به شما می دهد که خودرو مورد علاقه و نظر خود را در شرایط اقساطی خریداری نمایید.

مبلغ پیش پرداخت در شرایط فروش اقساطی خودرو اغلب نصف قیمت واقعی خودرو می باشد و این شرایط خرید را برای افراد میسرتر می نماید و همچنین امکان پیش فروش خودروهای وارداتی نیز موجود می باشد . بهره ای که در فروش اقساطی خودرو و واردات خودرو پیش می اید بسته به تعداد اقساط می باشد و در تعداد اقساط کم و کوتاه این بهره به صفر و یا مبلغ ناچیز می رسد.

در شرایط که اقساط به صورت یک ساله ، دو ساله و سه ساله است بدیهی است که میزانی بهره بر روی قیمت خودرو قرار می گیرد زیرا که سرمایه و پول فروشنده خودرو در دست خریدار خودرو می باشد و در طی این مدت و سال می بایست بهره را پرداخت نماید.

میزان خریداران خودرو به صورت شرایط اقساطی و لیزیگی در حال افزایش می باشد. البته باید در خصوص اینکه یک معامله سالم انجام می شود مطمئن گردید در غیر اینصورت شرایط برای سودجویان و افراد کلاه بردار پیش میاد.

می توانید با انجام طراحی سایت و همچنین سئو سایت بازاریابی اینترنتی خود را از محیط نت داشته باشید. تحویل خودرو در فروش اقساطی خودرو و  پیش فروش خودروهای وارداتی ظرف مدت بسیار کوتاه و در طی دو سه روز انجام می گیرد و شما خواهید توانست خودرو دلخواه خود را در اختیار داشته باشید و سند مالکیت را نیز به نام خود درآورید.

مدارک مورد نیاز جهت فروش اقساطی خودرو مدرک همچون مدارک احراز هویت که شناسنامه و کارت ملی فرد می باشد بعلاوه اینکه سندی و یا ضامنی جهت ضمانت بر پرداخت وجه و مبلغ باقی مانده باید ارائه گردد. وجود فروش اقساطی خودرو و مزیت ویژه برای افراد محسوب می شود تا بتوانند در ظرف مدت کوتاهی خودرو مورد علاقه خود را خریداری نمایند.

توزیع رسانه ای : رپورتاژ ادز

 

فروش اقساطی خودرو داخلی و خارجی : [رپورتاژ آگهی]

[ad_2]

پاسخ دهید