عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)

0

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)

تازه ترین عکس های بازیگران مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را می‌توانید در زیر ببنید که از صفحات بازیگران و ورزشکاران و خواننده ها انتخاب شده اند.

 

چه زود نبودن استاد داوود رشیدی یک ساله شد, یک سال گذشت به همان سرعتی که تابستان به ماه پایانی خود رسید و با همین سرعت عمر گران خواهد گذشت. امروز 5 شهریور سالروز درگذشت یکی از ستون هاي سینما و تئاتر, استاد داوود رشیدی هست و خانواده عزیزش با این تصویر یاد ایشان را زنده کردند. روحش خوشحال و یادش گرامی باد.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)پرتره نابی که عکاس آمریکایی از چهره حسن یزدانی, پس از قهرمانی مقتدرانه و کسب طلای مسابقات جهانی ثبت کرده هست. عکسی یکی از پر تکرار ترین تصاویر روز قبل در شبکه هاي مجازی بود. برای این پلنگ جوان و بی قرار آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)ضربه اي که پوریا پورسرخ با این پست بر پیکره رئال مادرید وارد کرد, مورینیو با اخراج کاسیاس وارد نکرد.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)واکنش ترانه بانو علیدوستی به ابراز احساسات مردم آماده در کنسرت گروه چارتار که حسابی شرمنده اش کردند.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)نقاشی اي که یکی از هواداران زهره فکور صبور کشیده و برای وی فرستادهِ هست. از اتاق دستور اشاره شد که این نقاشی نیست و با یک اپیلیکیشن گرافیکی ساخته شده, ولی خب ما خیلی پیگیر قضیه نمی شویم و ذوق زهره بانو را خراب نمی‌کنیم.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)سلفی پردیس احمدیه پس از بردباری سه ساعت سردرد. پردیس جان کوشش کن بخوابی تا مفید شی. «پیشنهاد مادران برای درمان تمامی رنج ها»

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)خوش بگذرد سوگل بانو, فصل انگور هست و انگور هاي ارومیه هم که نیازی به تعریف ندارند. از دست نده.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)سلفی شایسته ایرانی در کنار رویا میرعلمی, مهتاب بانو نصیرپور و فهیمه امانزاده در حاشیه نمایش /روز عقیم/ به کارگردانی حسین کیانی. از نمایش هاي مفید این شبها.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)کیهان ملکی و امین زندگانی در کنار هم, یادآور روزهای مفید سریال /روزگار جوانی/. گرچه امین زندگانی کلا چند قسمت میهمان این سریال بود.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)در همین لحظه که یک تصویر از شهنام شهابی و همسرش را به علت عدم امکان آباژوریزه کردن از مقاله حذف کردیم, شما را به این تصویرِ دسته جمعی از مهرداد صدیقیان و همکلاسی هاي دوران ابتدایی اش دعوت می کنیم. مهرداد جان نیازی به مشخص کردن نبود, خیلی تابلوست که کدامی.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)لیلا بلوکات و حامد حدادی با دلتا هاش حدود 60 سانتی متر, در حرم مطهر امام رضا «ع». این که چرا با هم همسفر شده اند, به خودشان مربوط هست! والا به فضولی عادت کرده‌اید «ایم»!

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)جنگل: باشه, خودتم عکستو گرفتی این آتیشو خاموش کن.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)مزاح دیدنی بزرگمهر حسینپور با مناسبت هاي عجیب غریبی که اخیراً مد شده هست و هر روز به یک علت به یکدیگر تبریک می گویند. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)اسکار برترین جایگیری ماه هم می رسد به استاد رضا بابک در این سلفی شبنم فرشاد جو با استاد سعید پورصمیمی.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)جناب مدرس اي کاش یک سلفی هم پس از رسیدن به مقصد می گرفتی تا می دیدیم حال و روزتان بعد از کرایه عجیبی و غریبی که این موتوری ها خواهش می‌کنند چطور هست. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)پست آقای عصار را آن گونه تکمیل می کنم: دلتنگ ملاقات روی ماه تک تک شما, گرچه به جز سیامک انصاری.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)و در ادامه دستگاه گوارشم گفت: همه ي این کارا رو بذار برای ده دقیقه دیگه, علی الحساب خودتو برسون به جاییکه باید برسونی! 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)نفیسه بانو روشن میباشند, سفیر پشتیبانی از خفاش ها, در حال گشت و گذار در سن پطرزبورگ.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)محسن کیایی در تست گریمی که هیچوقت اجرا نشد و بسیار از این رخداد خوشحالیم.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)محمدرضا غفاری و استاد امین تارخ, رو در رو, در نمایی از سریال اخیر /سایه بان/ به کارگردانی برادران محمودی. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)مهراوه بانو شریفی نیا هم در مشهد هست و به زیارت مولای غریبان رفته هست. مهراوه جان مفید بگردی می توانی لیلا بلوکات و حامد حدادی را هم در همان نزدیکیها پیدا کنی و سلفی سه نفره بگیرید. پیدا کردن حامد اصلا کار سختی نیست!

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)آتیلا 6 ساله از استان تهران.  

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)ملیکای عزیز, من هیچ کُلتی روی پیشانی ات نمی بینم, پس علتی برای شعر گفتن بیش از این وجود ندارد. کامنت مهراوه به کنار,هت تریکِ لایکِ عموپورنگ را کجای دلم بگذارم؟!

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)علی انصاریان در طول سفرش به شهر دبی در کنار این مجسمهِ پینوکیو تصویر گرفت و مجبور شد برای آن یک کپشن آموزنده دست و پا کند. خیلی جدی اش نگیرید.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)گویا مجید اخشابی مدل تبلیغاتی محصولات سایپا شده هست! باز خیلی بهتر از کریم باقری و تبلیغ خمیردندان هست. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)عجب روزگار نامردیست, یک نفر خدمت سربازی را در مرز پاکستان و یا در بین مین ها میگذراند, یک نفر هم با شیپور زدن. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)سارا خادم الشریعه به کنسرت سیامک عباسی رفته بود که در آخر این تصویر را در کنار او گرفت. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)آنا بانو با این سرعت و شدت که شما مطالعه می‌کنید چشمهایتان آزار نشود؟ یک کتاب برای یک ماه! در مورد عینک هم باید بگویم که آن‌قدر عینک هاي عجیب تر از این دیده ایم که این در مقابلشان عادی میباشد.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)عمو رضا رویگری خوشتیپ و دوست داشتنی. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)نیما شعبان نژاد با این پست از تمامی پشتیبانی ها و الطاف رامبد جوان در حق وی تشکر کرد. رامبد در این چند سال خیلی ها را مدیون خود کرده هست و باعث شناخته شدن و شهرت افراد بسیاری گشته هست. ادعایی هم ندارد و دمش گرم.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)گویا عزیزان برای به آخر رسیدن تابستان خیلی شتاب دارند. هر چه باشد پاییز فصل ایده الی برای تصاویر هنری هست.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)الیکا عبدالرزاقی و رفقا و عزیزان, در جشن تولد برادرش. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)دوهمی هوتن شکیبا, ستاره پسیانی, الهام کردا, صابر ابر و دوست عزیزشان در یک کافه. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)آقا بهنام تشکر روی یک کشتی, در اسکله زیبای بندر انزلی. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)سپند امیرسلیمانی آن گونه تولد مهران غفوریانِ دوست داشتنی را تبریک گفت. خودش را آزار نکن سپند جان, هیچ جوره نمی تواني به بانمکیِ مهران باشی. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)هوا را از من بگیر, ولی کافه را نه! شرح حال خیلی از چهره هاي عزیز در این دوران هست. سلفی احسان کرمی و رویا تیموریان در یک کافه.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)احمد مهرانفر با این تصویر از خود در حال گریم شدن, از به آخر رسیدن فیلم برداری پایتخت 5 خبر داد. علیرضا خمسه هم در بک گراند دارد گریم می شود.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)سلفی فلور نظری و پسر عزیزش در کشور آلمان. فلور بانو دست کم 6 ماه از سال را در کشور آلمان زندگی می کند.  

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)سلفی بازیگران و میهمان هاي ویژه نمایش شب قبل /آیینه هاي رو به رو/. با حضور پیمان معادی, فقیهه سلطانی و سایر رفقا که شاهد اجرای احسان کرمی, حبیب رضایی, رویا تیموریان, بهنوش طباطبایی و سایر همکارانشان بودند. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)ساره بیات در حال بازدید کردن از نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی شهر تهران در حال برگزاری هست.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)رضا جان خودت دیگر به این حواشی دامن نزن. والا ما که پیش از این چیزی در این خصوص نشنیده بودیم, خودت قضیه را مطرح و بزرگ کردی.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)عمو اکبر عبدی مرد تکرار نشدنی سینمای کشورمون دیروز 57 ساله شد. تبریک فراوان به آقای عبدی و خانواده و دوستداران اش. خوشحالیم که در دورانی زندگی می کنیم که اعجوبه اي مانند اکبر عبدی در آن دوران حضور داشته و هنرنمایی کرده هست.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)اشکان خطیبی و علی صالحی هم در مشهد میباشند. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)خبر شوکه کننده و گرچه مفید روز قبل, خبر ازدواج بهاره رهنما بود که با عکس هایي از جشن عروسی اش, تایید شد. اکنون میفهمیم علت غیبت مشکوک این چند وقت اخیرشان چه بوده هست, درگیر مراسم و خرید و این چیز ها بوده اند! خیلی خوشحالیم و این رخدادِ مبارک را به بانو رهنما و همسرشان تبریک می‌گوییم. 

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)کمند امیر سلیمانی در جشن عروسی دوستش حضور داشت و این سلفی را در کنار عروس بانو گرفت. تاج عروس بانو از سه حرف ع ش ق یا همان عشق تشکیل شده هست, عشق به مالک مشهور و متمول دو برند آرایشی و بهداشتی در ایران. بله.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)تینا بانو آخوندتبار, بازیگر سابق و عضو تیم ملی بوکس امروز, در مسیر رفتن به تمرین. تینا بانو با پرواز خود را به محل تمرینات می‌رسانند.

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)با این سلفی ملیح و بی علت از فریبرز عرب نیا, با آرزوی سلامتی و شادابی برای همه ي شما کاربران عزیز امروز رو به آخر می‌رسانیم..!

عکس های بازیگران +خبرهای داغ هنرمندان (320)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها «319»

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها «318»

عکس های بازیگران + اخبار داغ چهره ها «317»

عکس های بازیگران + سوژه های داغ خبری «316»

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید