عکس شهرزاد کمال زاده با طوطی اش/ جابری انصاری در حرم کاظمین/پست تأمل برانگیز مجری مشهور

0

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی ؛ با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان و ورزشکاران برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند.

بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.  

مهرداد میناوند نوشت:

“طوبی خانم که فوت کرد؛ همه  گفتند چهلم نشده حسین آقا می رود یک زن دیگر می گیرد. سه ماه گذشت و حسین آقا به جای اینکه برود یک زن دیگر بگیرد، هر پنجشنبه می رفت سر خاک. ماه چهارم خواهرش آستین زد بالا که داداش تنهاست و خواهر برادرها سرگرم زندگی خودشان هستند، خیلی نمی رسند که به او برسند. طلعت خانم را نشان کرد و توی یک مهمانی نشان حسین آقا داد. حسین آقا که برآشفت « همه » گفتند یکی دیگر که بیاید جای خالی زنش پُر می شود. حسین آقا داد زد جای خالی زنم را هیچ زنی نمی تواند پر کند. توی اتاقش رفت و در را به هم کوبید. « همه » گفتند یک مدتی تنها باشد مجبور می شود جای خالی زنش را پر کند. مرد زن می خواهد. حسین آقا ولی هر پنجشنبه می رفت سر خاک. سال زنش هم گذشت و حسین آقا زن نگرفت. « همه » گفتند امسال دیگر حسین آقا زن می گیرد. سال دوم و سوم هم گذشت و حسین آقا زن نگرفت. هر وقت یکی پیشنهاد می داد حسین آقا زن بگیرد، حسین آقا می گفت آنموقع که بچه ها احتیاج داشتند اینکار را نکردم، حالا دیگر از آب و گل درآمدند. حرفی از احتیاج خودش نمی زد، دخترها را شوهر داد و به پسرها هم زن، اما وعده ی پنجشنبه ها سر جایش بود. « همه » گفتند دیگر کسی توی خانه نمانده، بچه ها هم رفته اند، دیگر وقتش است، امسال جای خالی طوبا خانم را پر می کند. حسین آقا ولی سمعک لازم شده بود، دیگر گوش هایش حرفهای « همه » را نمی شنید. دیروز حسین آقا مُرد. توی وسایلش دنبال چیزی می گشتند چشمشان افتاد به کتاب خطی قدیمی روی طاقچه، دخترش گفت خط باباست، اول صفحه نوشته بود:هر چیز که مال تو باشد خوب است، حتی اگر جای خالی « تو » باشد، آخر جای خالی توی دل مثل سوراخ توی دیوار نیست که با یک مُشت کاهگل پر شود. هزار نفر هم بروند و بیایند آن دل دیگر هیچوقت دل نمی شود.”

اینستاگردی؛

شهرزاد کمال زاده نوشت:

“منو كوكو. روز خوش مهربون ها سريال مرز خوشبختي.”

اینستاگردی؛

شهرام قائدی نوشت:
“از خدا خواستم تا دردهایم را از من بگیرد،خدا گفت: نه! رها کردن کار توست ، تو باید از آنها دست بکشی. از خدا خواستم شکیبایی ام بخشد، خدا گفت: نه! شکیبایی زاده رنج و سختی است. شکیبایی بخشیدنی نیست، به دست آوردنی است. از خدا خواستم تا خوشی و سعادتم بخشد، خدا گفت: نه! من به تو نعمت و برکت دادم، حال با توست که سعادت را فراچنگ آوری. از خدا خواستم تا از رنجهایم بکاهد،
خدا گفت: نه! رنج و سختی تو را از دنیا دور و دورتر، و به من نزدیک و نزدیکتر می کند. از خدا خواستم تا روحم را تعالی بخشد، خدا گفت: نه! بایسته آن است که تو خود سر برآوری و ببالی اما من تو را هرس خواهم کرد تا سودمند و پر ثمر شوی. من هر چیزی را که به گمانم در زندگی لذت می آفریند.از خدا خواستم و باز خدا گفت: نه! من به تو زندگی خواهم داد، تا تو خود از هر چیزی لذتی به کف آری.از خدا خواستم یاری ام دهد تا دیگران را دوست بدارم، همانگونه که آنها مرا دوست دارند. و خدا گفت: آه سرانجام چیزی خواستی تا من اجابت کنم!”

اینستاگردی؛

علی ضیاء نوشت:
“بايد به تو برگردم.”

اینستاگردی؛

نیما کرمی نوشت:
“برادر و خواهر من ،اين كه ميگن آشغال رو تو خيابان نريزيد و بعضا ميشنويد كه ميگن پس كار شهرداري چيه ،بفرماييد .اين هم كار سخت و طاقت فرسايي كه من و شما سبب ساز شديم .لطفا بيشتر رعايت كنيم و اين پست رو گسترش بديد .ممنون.”

اینستاگردی؛

جابری انصاری نوشت:
“دوستان خوبم سلام در حرم امامین کاظمین دعاگویتان هستم.”

اینستاگردی؛

علیرضا حقیقی نوشت:

“آدما خودشونو تو روزاى سخت نشون ميدن. آقا “جواد” ممنون كه تو اين روزا مثل يه برادر همراهم بودى.ياحق.”

اینستاگردی؛

رضا رشیدپور نوشت:

“سلام. به همکاران خوب و قدیمی ام در شبکه اول سیما و همچنین گروه تولید برنامه صبحگاهی فرمول یک ، خیرمقدم عرض می کنم . می دانم که با همراهی بینندگان فرهیخته ی این شبکه و نیز مهارت و خلاقیت دوستان هنرمندی مانند علی آقای ضیا و افشین خان حسین خانی برنامه ی موفق و پربیننده ای خواهد شد . من و گروهم از صمیم قلب خوشحالیم که صبحگاه تلویزیون این روزها فرمول یک و حالا خورشید را کنار هم خواهد داشت. رفیق و دوست. هر دو برای این مردم نازنین.

پی نوشت: اقبال عزیزم ، محمد رحمان نازنین و علی آقای درستکار گل ، ممنونم که از من هم یاد کردید . صبح بخیر ایران خانه ی من بود . یادش بخیر.”

اینستاگردی؛

علی فتح الله زاده نوشت:

“این هم تصویر دیگری از فرزند عزیزم در میان دیگر سربازان وطنم در آموزشی. چو ایران نباشد تن من مباد.”

اینستاگردی؛

جواد نکونام نوشت:

“سلام دوستان،اين كادوها از طرف بچه هاى دوست داشتنى محك به دستم رسيده،واقعاً خوشحالم كردند با اين كارشون،اين بچه هاى پاك و معصوم فرشته هاى روى زمين هستند، از شما عزيزان خواهش ميكنم براى سلامتيشون دعا كنيد.”

اینستاگردی؛

انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید