شرکت رنا نماینده انحصاری تجهیز ناوگان سوخت‌رسانی به ADR

0

به گزارش پردیس سلامت ،شرکت کاوه خودرو سایپا مستقر در تعمیرگاه مرکزی شرکت سایپادیزل با در اختیار داشتن توان طراحی مهندسی و تیم کارشناسی مجرب، این سیستم را در نفتکش های  فعال در ناوگان سوخت‌رسانی کشور نصب می‌نماید.

بر اساس این گزارش ، با توجه به استانداردهای GGVS آلمان و ADR اروپا، تمامی خودروها و وسایل نقلیه موتوری که برای حمل کالاهای قابل اشتعال و خطرناک مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، می‌بایست مجهز به مدار الکتریکی مستقل از سیم‌کشی خودرو، شامل واحد کنترل الکترونیکی (ECU) و فرمان دهنده، اتصالات، سوکت‌ها و سیم‌کشی خاص و سوئیچ‌های اضطراری جهت قطع جریان برق خودرو مابین باطری و دینام باشند.

این سیستم از طریق نصب کلید برق ضد انفجار که از داخل و خارج کابین راننده عمل می‌نماید، قابلیت قطع جریان الکتریکی و جمع‌آوری کامل الکتریسیته ساکن موجود در سیستم برق خودرو را داشته و ایمنی کامل تجهیزات را در مواقع خطر فراهم می‌نماید.

این گزارش می افزاید: تا پیش از این، نفتکش‌های ناوگان سوخت‌رسانی کشور صرفاً با تجهیز به کپسول آتش‌نشانی، به فعالیت در سیستم نفت‌بری می‌پرداختند که طبق بخشنامه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، تمامی دارندگان وسایل نقلیه حامل کالاهای قابل اشتعال و خطرناک ملزم به نصب سیستم ضد جرقه ADR از سوی شرکت کاوه خودرو سایپا می‌باشند. مجموعه کیت ایمنی ADR از تاریخ نصب به مدت ۱۸ ماه و یا ۱۰۰ هزار کیلومتر کارکرد دارای گارانتی شرکت کاوه خودرو سایپا می‌باشد و خدمات گارانتی فقط از طریق شبکه نمایندگی‌های مجاز شرکت خدمات فنی رنا در ۱۵ شهرستان کشور ارائه می‌شود.

شرکت‌ها و فعالان ناوگان حمل و نقل مواد سوختی کشور برای نصب، خدمات مهندسی، گارنتی و وارانتی سیستم ضد جرقه ADR که منحصراً توسط شرکت کاوه خودرو سایپا انجام می‌شود، می‌توانند به مدیریت پروژه های این شرکت واقع در شرکت خدمات فنی رنا به نشانی تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج ، جنب کفش بلا مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۷-۴۴۹۸۷۵۱۰ ،۴۴۹۹۳۲۶۶ ارتباط برقرار نمایند.


[ad_2]

پاسخ دهید