سرپرست جدید امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب شد

0

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طی حکمی سرکار خانم مریم احمدی را به‌عنوان سرپرست واحد امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب کرد.

منصوب سرپرست جدید امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ایبه گزارش خبرنگار دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به سوابق كاری و فعاليت‌هایی كه در سال‌های اخير در بنياد داشته‌ايد و به‌دلیل ضرورت و اهمیت فعالیت مستمر در حوزه امور بین‌الملل و از طرفی با توجه به فضای مثبت ایجاد شده، به عنوان سرپرست امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب می‌شوید.

توفیق سرکار عالی را در انجام وظایف محوله با همکاری سایر بخش‌ها و ادامه مسیر موفقی که تا به امروز طی شده است را از خداوند بزرگ مسالت دارم.

لازم به ذکر است یکی از پروژه‌هایی که با مدیریت سرکار خانم احمدی برای نخستین بار در کشور به سرانجام رسید، کتاب «بازیگران کلیدی صنعت بازی ایران» بوده است. همچنین، یکی‌دیگر از پروژه‌های بزرگ واحد امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین رویداد بین‌المللی TGC است که در اردیبشهت سال آینده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید