رونمایی از جدیدترین محصولات تراکتور LS در زرندیه

0

به گزارش پردیس سلامت به نقل از ایسنا، بنیانگذار و رئیس هیات مدیره مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه در آئین رونمایی از دو محصول جدید در این واحد، گفت: محصول جدید تراکتور LS زرندیه که قطعات آن با سرمایه‌گذاری مشترک ایران و کره جنوبی وارد کشور شده به دو صورت کابین‌دار و بدون کابین و با نام ULTRA65 تولید شده است.

وی بیان کرد: ویژگی این محصول تولیدی برخورداری از استاندارد آلایندگی بالاست و از مصرف سوخت کمتری برخوردار است و با ۳۲ دنده جلو و ۱۶ دنده عقب کار می‌کند.

شریفی در ادامه به ظرفیت تولیدی این شرکت در تولید انواع تراکتور اشاره کرد و گفت: با آغاز فعالیت تولید تراکتور در این شرکت در فاز اول با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومانی و ظرفیت تولید دو هزار تراکتور زمینه اشتغال ۱۵۰ نفر فراهم شد.

وی بیان کرد: در فاز دوم با تولید انبوه انواع تراکتور به عنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده تراکتور در کشور در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و کره به میزان ۲۰۰ میلیون یورو سالانه ۱۵ هزار دستگاه تراکتور با زمینه اشتغالزایی ۵۰۰ نفر تولید خواهد شد که علاوه بر تامین نیاز داخل به کشورهای خاورمیانه نیز صادر خواهد شد.

رئیس هیات مدیره مجتمع کشت و صنعت فدک زرندیه در ادامه به مزیت تولید تراکتور در این شرکت اشاره کرد و افزود: در این شرکت مجهزترین تراکتورها با قابلیت‌های متنوع تولید می‌شود و تولیدات آن با شرایط آب و هوایی کشور تطابق دارد. این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که کشاورزان بتوانند با توجه به شرایط آب و هوایی و حتی در زمین‌های سخت کشاورزی نهایت بهره‌وری را از تولیدات این شرکت داشته باشند.


[ad_2]

پاسخ دهید