دلجویی و آشتی بهنوش بختیاری و امیر تتلو

0

دلجویی و آشتی بهنوش بختیاری و امیر تتلو

دلجویی و آشتی بهنوش بختیاری و امیر تتلو 

دو چهره غوغایی دنیای موسیقی و هنر که در اینستاگرام نیز طرفداران بسیاری دارند از هم دلجویی کردند و کدورت را کنار گذاشتند. مراسم جشن یک سالگی «فارس پلاس» در حالی برگزار شد که عزت‌الله ضرغامی، نظام‌الدین موسوی «مدیرعامل خبرگزاری فارس» و حمید رسایی تقدیرنامه امیرحسین مقصودلو «تتلو» را اهدا کردند.

 

مراسم یک سالگی «فارس پلاس «زیرمجموعه خبرگزاری فارس» عصر امروز «یکشنبه ۲۵ تیر» درحالی در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که یکی از بخش‌هاي اصلی این مراسم تقدیر از امیرحسین مقصودلو آمیر تتلو» بود و او در این مراسم مورد تقدیر حاضران قرار گرفت.

 

در این مراسم تعداد زیادی از چهره‌هاي اصولگرا حضور داشتند و در بخشی از این برنامه؛ امیرحسین مقصودلو «تتلو» با دعوت مجری برنامه روی صحنه آمد و تقدیر نامه خود را در حضور نظام الدین موسوی «مدیرعامل خبرگزاری فارس»، عزت‌الله ضرغامی و همین طور حمید رسایی دریافت کرد.

 

همین طور مراسم آشتی‌کنان بهنوش بختیاری و امیرحسین مقصودلو در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

 

بهنوش بختیاری در بخشی از این برنامه پشت تریبون قرار گرفت و گفت: خوشحالم که این مراسم در سالروز ده سالگی ازدواج من اتفاق می‌افتد. گرچه من پیش‌تر با تتلو آشتی بودم. ایشان انسان بسیار مقاومی هست که در مقابل تعداد زیادی از انتقاد‌ها دوام آورده هست. آزادی بیان این نیست که هرچه ما میگوییم درست باشد. خبرگزاری فارس تنها جایی بود که در این مدت از من حمایت کرد. من از این دوستان بسیار سپاسگزارم.

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید