بهترین روش ها برای این که 5 سال جوان تر شوید

0

بهترین روش ها برای این که 5 سال جوان تر شوید

بهترین روش ها برای این که 5 سال جوان تر شوید 

به شما روش هایي را معرفی می‌کنیم که با بهره گیری از انها می‌توانید جوان تر و شاداب تر به نظر برسید و از همۀ لحاظ سالم باشید. مصرف آب خیار منجر به پاکسازی کبد، لاغری و صاف کردن پوست می‌شود و شما را زیبا تر می‌کند.

 

 جامعه امروزی همچنان دنبال جوان بودن و جوان ماندن هست و راههای زیادی را گزینش میکند در این خصوص باید یاد آوری کرد با نوشیدن آب خیار 5 سال جوان تر شوید. مصرف آب خیار منجر به پاکسازی کبد، لاغری و صاف کردن پوست میشود و شما را خوشگل تر می‌کند.

 

-هنگام خرید خشکبار مخصوصا تخمه آفتابگردان از خرید ارقام چینی آن خودداری کنید این ارقام به خاطر مصرف بالای سموم و کودهای شیمیایی به شدت مسموم بوده و در صورت مصرف چندان باعث مسمومیت و مشکلات کبدی خواهد شد

 

-به هیچ وجه نباید با گوشی در حال شارژ صحبت وکار کنید این کار باعث صدمه به قلب و مغز میشود حتی درمواردی انفجار گوشی گزارش شده هست.

 

کبد در حین خواب نیز به پاکسازی بدن، سنتز آنزیم ها و سوخت و ساز بدن مشغول هست. خوردن یک قاشق عسل گذشته از خواب باعث سلامت کبد و داشتن خوابی راحت میشود.

 

-آب یخ نخستین وبزرگترین خاطر نابودی کبد محسوب میشود، هرگز با شکم خالی آب یخ ننوشید! نوشیدن آب سرد بعد از فعالیت شدید بدنی از مهم‌ترین دلایل ابتلا به کبد چرب هست!

 

 

پاسخ دهید