بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

0

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد 

مادر شدن بعضی از بازیگران سینما کاملا خبرساز و غوغایی بوده هست، مخصوصا مهناز افشار بازیگر ایرانی که تولد فرزندش در ایالات امریکا خبرساز شد. مهناز افشار از همان ابتدا با حاشیه‌هاي زیادی وارد سینما شد، اما موضوع ازدواج و بارداری اوحاشیه‌ها را بیش از پیش کرد.بعد از این که مهناز افشار خبر بارداری خود را اعلام کرد،

 

شایعاتی مبنی بر این که او میخواهد فرزندش را در ایالات امریکا به‌جهان بیاورد تا شناسنامه غیرایرانی داشتهباشد بر سر زبان‌ها افتاد شایعه اي که با روشنگری مهناز افشار در صفحه شخصی اشدر اینستاگرام از رنگ و بو افتاد.

 

این بازیگر درمورد احساس مادر شدنش گفت: تا گذشته از این هر زمان که از کارم صحبت میکردم اشکدر چشمانم حلقه می‌زد چون عاشق شغلم هستم. اما از زمانی که لیانا به جهان آمدهحال عجیبی دارم زیرا عشق دیگری برایم به‌وجود آمده هست.لیانا برای من عشق هست و از او که صحبت میکنم احساساتی می شوم. من برای زایمانخیلی درد کشیدمو احساس میکنم دوباره متولد شدم.من بچه خیلی دوست دارم و دوست ندارم به گذشته از مادر شدنم برگردم.

 

شیر دادن یک مادر به فرزندش واقعا احساسی هست که قابل وصف نیست؛ حس بسیار خوبی هست. /بچه‌ دار شدن بازیگران

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

بیوگرافی مهناز افشار
مهناز افشار «متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در شهر تهران» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران هست.مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سالدر مؤسسه‌اي غیرانتفاعی بهه تحصیل در رشته تدوین پرداخت.خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین علت هم در ابتدا مخالف بودندد کهدخترشان وارد بازیگری شود.در کلاس‌هاي بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

 

مهناز افشار بازیگری را با آلبوم تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کردو پس از آنبا ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینماراه یافتو با ایفای نقش درفیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

 

شباهت چندان مهناز افشار به خواننده معروف، در دقت رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود.مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌هاي تأثیرگذار سینمای تجاری ایرانن شدو در سال‌هاي پایانی این دهه با بازی در فیلم‌هاي کارگردانان متفاوتت سعی کرد عکس شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛

 

تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌هاي داخلی انجامید.مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم «آموزگار» بهه کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان معروف تاجیک، ایفای نقش کرد.مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.حاصل ازدواج اویک دختربه نام لیانا هست.لیانایک نام عبرانی هست کهه احتمالااین نام را در سریال حضرت یوسف شنیده اید.همسرمحمدعلی رامین هم در گفتگو با رسانه ها به این ازدواج واکنش نشان داد.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

«حنا» دخترِ ترانه سینمای کشور ایران
ترانه نخستین‌بار مادر شدن را در 15سالگی و با فیلم «من ترانه، 15سال دارم» تجربه کرد.در آن فیلم آن‌قدر مادر شدن را مفید به عکس کشید و با‌وجود سن کم آن‌قدر خوش درخشید کهمادر شدن حقیقی او برای‌مان عجیب نبود. او با‌دقت به پرکار شدنش بعد از تولد فرزند،برای بزرگ کردن حنا از پرستار همین طور همسرش کمک می گیرد.

 

مادر شدنحس عجیبی برای ترانه علیدوستی بوده و آن‌قدر آن را شیرین می داند که می گوید:«کاش می‌شد دخترم را بذارم لای نون لواش و بخورمش و راحت شم از این عشق!»علیدوستی درمورد حس مادر شدن می گوید: مادر شدن لذت بسیار بزرگی هست وواقعا برایم با هیچ لذت دیگری قابل مقایسه نیست. دخترم آن‌قدر مفید استکه دلم می خواهد باز هم دختر داشته باشم.

 

خوشبختی دخترم بزرگ‌ترین آرزوی من هست. خوشبختی فقط مربوط به آینده نیستکه حنا بزرگ و مثلا 20ساله می شود، از همین هم اکنون می خواهم که دخترم خوشبخت باشدو برای اینکار تلاش می کنم.بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

بیوگرافی ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی «زاده ۲۲ دی ۱۳۶۲، شهر تهران» بازیگر سینما و تئاتر، دوبلر و مترجم فمینیست اهل ایران هست.ترانه تاکنون توانسته عناوین متعدد سینمایی از جمله جایزه برترین بازیگررر زن،پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس، جایزه برترین بازیگر زن،جشنواره فیلم آسیایی و عربی اوسیان سینه فن و سیمرغ برترین بازیگر زن

 

در جشنواره فیلم فجر را کسب کند.او در جشنواره‌هاي فیلم وزول فرانسه ۲۰۱۴ و فیلم هانوی ویتنام ۲۰۱۲،،، یکی از اعضای هیئت داوران بود.علیدوستی به زبان انگلیسی مسلط و مترجم ادبی هست.او جایزه ادبی پروین اعتصامی را در پنجمین دوره برگزاری آن در قسمتتت ادبیات داستانی با ترجمه رؤیای مادرم، تألیف آلیس مونرو کسب کرد.

 

ترانه علیدوستی در ویژه نامه شماره ۱۰۰ ماهنامه «صنعت سینما»که نگاهی هست به سینمای کشور ایران در دهه هشتاد، به گزینه ۱۳۰۰۰ نویسندهو منتقد سینمایی بعنوان برترین بازیگر زن دهه گزینش شد،همین طور در سال ۱۳۹۰، ماهنامه سینمایی فیلم او را بعنوان بهتریننن بازیگر زن دهه ۸۰ گزینه کرد.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

تجربه شگفت انگیز مادر شدن برای «یکتا ناصر»
یکتا ناصر درمورد تجربه شگفت انگیز مادر شدن گفت: که بعد از به جهان آمدن فرزند، مادر وارد دنیای تازه‌اي میشود.اخلاق مفید و انسانیت از نخستین چیزهایی هست که این بازیگر دوست دارد به فرزندش آموزش دهد.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

بیوگرافی یکتا ناصر
یکتا ناصر متولد آبان 1357 در شهر تهران هست.او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده،به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آن چه که دوست می داشتبه کمک شانس بدست اورده و به همین دلیل خیلی تلاش برای بازیگری نکرد هست.

 

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر منزل‌دار هست.به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست گزینه بازیگر شرکت کردکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی گزینش شد.پس از بازی در چند سریال دیگر، وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شد.منوچهر هادی نیز در سال 1351 در شهر تهران بدنیا آمده و بعنوان کارگردان و فیلمنامه نویس فعالیت میکند.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

ماجرای آزاده نامداری و گل‌هاي رُز و دختردار شدنش
آزاده نامداری اکثر با اجرا شناخته شده هست اما همان طور که می‌دانید اوودر فیلم سینمایی مالاریا نقش بازی کرده استبنابراین میتوان او را در ردیف بازیگران جا دهیم. نامداری که ازدواجش با حواشی زیادی دنبال بودچند ماه پیش طعم مادر شدن را چشید. وی درمورد احساسش به دخترش نوشت:

 

عجیب ترین احساسی که در زندگیم تجربه کردم این بود که کنار کسی باشم ودلم بازبراشتنگ باشه،تنگ،..ازمهرماهی که گندم به جهان اومد تا امروز هرلحظه این حسو تجربه میکنم،فکر کن یعنی هزاران لحظه.این حسه که باعث میشه معتقد باشم بچه داری ومادری باهم فرق داره.مانند فرق زندگی وعاشقی.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

بیوگرافی آزاده نامداری
آزاده نامداری «زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه» مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران هست.او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتیییی شهر تهران استو با اجرا در برنامه «تازه‌ها» در سیمای خانواده به شهرت رسید..در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزینازدواجخود را رسانه‌اي و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.

 

اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدندو در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌اي گشت.وی هم اکنون همسر سجاد عبادی پسر رحیم عبادی هست.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

تلاش شبنم قلی‌خانی در زندگی به دلیل دخترش
شبنم قلی‌خانی در رابطه با زندگی مادرانه‌اش میگوید: مادر شدن انگیزه ام را برای کار اکثر کردو همین حالا پرانرژی تر و فعال ترم و باید به دلیل دخترم شادتر باشم، دلم می خواهد وقتی بزرگ شداحساس کند که مادر موفقی دارد.

بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

بیوگرافی شبنم قلیخانی
شبنم قلي‌خاني در نوزدهم آبان سال 1356 در شهر تهران به دنيا آمد، او داراي ديپلم رياضي فيزيكاست، در دانشگاه در رشته‌ی تئاتر قبول شد و گرايش طراحي صحنه را گزینه كرد.چندي بعد در كنكور كارشناسي ارشد در گرايش كارگرداني تئاتر مشغول به تحصيل شدو هم ‌اكنون فارغ‌التحصيل اين رشته هست،

 

وي كارش را از سال 1375 با تئاتر آنتيگونه آغاز كردو در سال 76 با همين تئاتر، در شهر تئاتر شهر بر روي صحنه رفت،اولين كار او باعث شد، وي با بازي در فيلم‌ سينمايي «مريم مقدس» به كارگرداني شهريار بحراني چهره شود.بازیگرانی که پس از مادر شدن زندگیشان عوض شد

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید