بارش باران، مه‌گرفتگی و ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های کشور

0

از روز شنبه تا سه‌شنبه هر هفته، از ساعت ۲۰ تا ۵ صبح روز بعد ( تا پایان ۳۱ اردیبهشت)، تردد هرگونه وسیله نقلیه در محور هراز ممنوع است.


بارش باران، مه‌گرفتگی و ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های کشور

به گزارش پردیس سلامت به نقل از باشگاه خبرنگاران ،سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم‌اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج – قزوین از پل استاندارد تا پل فردیس تا پل جنوبی آزاد راه کرج- تهران از پل فردیس تا پل کلاج ترافیک نیمه‌سنگین و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: برهمین اساس در استان‌های اردبیل، اردبیل – آستارا، گلستان، محور کلاله به گنبد و فیروز کوه محدوده کدوک مه گرفتگی و کاهش دید و در اکثر محور‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل محور‌های مشکین‌شهر – اهر ، اردبیل – مغان و مازندران محور‌های نور، رامسر و بابل بارش باران و در سایر راه‌ها و محور‌های مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در پایان گفت: از روز شنبه تا سه‌شنبه هر هفته، از ساعت ۲۰ تا ۵ صبح روز بعد ( تا پایان ۳۱ اردیبهشت)، تردد هرگونه وسیله نقلیه در محور هراز ممنوع است و همچنین محور رشت – قزوین در محدوده پل تنکابن به تونل نصفی، کمربندی دهلران ، محور فرعی اولنگ – شاهرود و شمشک – دیزین کماکان مسدود است.

بارش باران، مه‌گرفتگی و ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های کشور

[ad_2]

پاسخ دهید