اعلام قیمت محصولات ۲۰۱۸ رنو در ایران

0

از سوی نگین خودرو و با افزایش نسبی ناشی از تغییرات نرخ ارز صورت گرفت

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، قیمت مدل‌های ۲۰۱۸ دو محصول پرطرفدار خود را اعلام کرد که بر اساس آن، هر دو محصول شاهد افزایش قیمت ناشی از نوسانات نرخ ارز بوده‌اند.

به گزارش پردیس سلامت ، نگین خودرو قیمت مدل‌های ۲۰۱۸ رنو تلیسمان و رنو کولئوس را اعلام کرد که بر این اساس هر دو محصول شاهد افزایش قیمت بوده‌اند.

تلیسمان و کولئوس

تلیسمان و کولئوس

محمد مرتضایی، مدیر بازاریابی نگین خودرو در این زمینه گفت:”رنو تلیسمان مدل ۲۰۱۸ معادل ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و شاسی‌بلند رنو کولئوس هم در مدل ۲۰۱۸ قیمتی معادل ۲۳۵ میلیون تومان خواهد داشت.”

وی درباره افزایش قیمت این دو محصول گفت:”بخشی از این افزایش قیمت ناشی از تغییر مدل خودروها از ۲۰۱۷ به ۲۰۱۸ است که از سوی گمرک اعمال می‌شود اما اصلی‌ترین دلیل این افزایش، ناشی از نوسانات نرخ ارز است. با توجه به افزایش قابل‌توجه نرخ ارزهای بین‌المللی و به‌ویژه یورو، قیمت خودروهای وارداتی نیز افزایش خواهد یافت.”

وی در مورد زمان آغاز فروش این دو خودرو با قیمت‌های جدید گفت:”هرچند این دو خودرو را قیمت‌گذاری کرده‌ایم اما فروش آن‌ها منوط به باز شدن سامانه ثبت سفارش خودروها خواهد بود و تا آن زمان فروش این دو خودرو آغاز نخواهد شد.”

قیمت محصولات ۲۰۱۸ رنو در ایران

قیمت محصولات ۲۰۱۸ رنو در ایران


[ad_2]

پاسخ دهید