استقبال گرم بازاراز چری تیگو۷، شرایط تحویل را تغییر داد

0

با توجه به عرضه خودروی تیگو۷ از اوایل مردادماه سال جاری و استقبال مناسب از لوکس ترین شاسی بلند چینی که در میان اما و اگرهای کارشناسان با قیمت مناسب  ۱۲۸ میلیون تومان واگذار شده  به زودی تعداد زیادی خودرو به خریداران این محصول تحویل داده خواهد شد.

به گزارش پردیس سلامت ،با توجه به عرضه خودروی تیگو۷ از اوایل مردادماه سال جاری و استقبال مناسب از لوکس ترین شاسی بلند چینی که در میان اما و اگرهای کارشناسان با قیمت مناسب  ۱۲۸ میلیون تومان واگذار شده  به زودی تعداد زیادی خودرو به خریداران این محصول تحویل داده خواهد شد.

 

با توجه به طراحی زیبا و چشمگیر این محصول در کنار موتور پر قدرت توربو و گیربکس دو کلاچه و همچنین لیست کامل آپشن های رفاهی و ایمنی ، کارت طلایی ۲ سال سرویس رایگان تقاضای بالایی برای این شاسی بلند زیبا به وجود آمده، بطوری که شرکت مدیران خودرو که همواره معروف به شرکتی خوش قول با شعار تحویل فوری بوده را مجبور ساخته تا تحویل این خودرو را مدت دار نماید.

شایان ذکر است در ماه های اخیر با توجه به پر مصرف خواندن بسیاری از خودروهای مونتاژی و شاسی بلندهای مونتاژی چین و توقف پلاک گذاری آنها، تیگو۷ با مصرف سوخت ۷٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر میتواند انتخابی مقرون به صرفه و آینده نگرانه برای بسیاری از طالبان یک شاسی بلند مدرن و لوکس قرار گیرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت www.cheryco.ir مراجعه نمایند.


[ad_2]

پاسخ دهید