آلرژی شدید هنگام استفاده از رژ لب

0

آلرژی شدید هنگام استفاده از رژ لب

آلرژی شدید هنگام بهره گیری از رژ لب 

برخی از بانو ها هنگام بهره گیری از رژ لب با حساسیت هاي شدید همراه می شوند که در این بین باید به نکاتی دقت نمود. یک کارشناس بازرسی بر مواد خوراکی, آرایشی و بهداشتی درمورد انتخاب محصولات آرایشی چشم و لب و چگونگی مصرف آنان توضیحاتی ارائه کرد.

 

قیاسی با اشاره به ترکیبات رنگی آرایشی که برای زیباسازی پوست صورت و لب‌ها به کار می روند, اظهار داشت; انتخاب مواد آرایشی صورت بسیار مهم هست, زیرا برای مدت طولانی در تماس مستقیم با پوست میباشند.وی, مواد آرایشی حاوی ضد آفتاب را کارساز در پیشگیری از سرطان پوست و چروک بیان کرد و افزود; به طور معمول مواد آرایشی صورت باید غیرحساسیت زا, ضد آکنه باشد که محصول را کمتر حساسیت‌زا کند.

 

قیاسی سایه چشم, خط چشم و ریمل را از انواع مواد آرایشی چشم اسم برد و اظهار کرد; شستشو و مالش شدید چشم برای پاک کردن آرایش ممکن هست ویرانگر باشد. اغلب مواد آلرژی ‌زا می توانند با انگشت به چشم وارد شوند.وی افزود; مواد آرایشی حاوی آب «قابل شستشو» آسان ‌تر پاک می شوند.

 

قیاسی با پافشاری بر این که مواد آرایشی چشم نباید بین افراد مشترک باشد, گفت; بهتر هست مواد آرایشی چشم هر سه یا چهار ماه عوض شوند, زیرا امکان آلودگی باکتریایی وجود دارد.

 

این کارشناس کنترل بر مواد خوراکی, آرایشی و بهداشتی, به مواد آرایشی لب شامل رژ لب و درخشان کننده اشاره و اظهار کرد; مواد آرایشی لب, لب‌هاي ترک خورده و خشک را نمناک و از آفتاب محافظت میکنند, برخی از رژ لب‌هایي که برای مدت طولانی رنگ انها باقی می ماند, ممکن هست باعث درماتیت تماسی آلرژیک شوند.

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید