آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)

0

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام «287»

آخرین و جدید ترین تصاویر بازیگران و ستاره هاي ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در ادامه دیدن کنید که امروز به اشتراک گذاشته شده اند.

 

شروع می‌کنیم با این سلفی خندان از مهدی سلوکی، بازیگر سینما و تلویزیون، به امید خندان بودن لبهایتان حین خواندن مقاله امروز. بعضی از بازیگران سینما برای دوره اي کوتاه ستاره بودند و پوستر هایشان در همه ي جا یافت میشد و زینت بخش دیوار اتاق تینیجر ها بود، ولی پس از مدتی فروکش کردند و درخششان به پایان رسید. مهدی سلوکی یکی از همین دسته بازیگران هست.

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)

وقتی اس ام اس برداشت از حساب می‌آید.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)تفریح و شبگردی خواهرانه الناز شاکردوست و خواهرش النا، در خیابان هاي شهر و زیر نور ماه کامل. 
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)وقتی فهمیدم محسن افشانی هم بدل دارد، سریع از رضا پرستش، بدل مسی بخاطر تمام نقد هایي که مطرح شد و جوک هایي که گفته شد معذرت خواهی کردم.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)سلفی بابک کریمی در کنار پسرش؟! خودش که اینطوری گفته هست. پسر بابک برای همدردی با پدرش آن بخش از موهایی که پدرش ندارد را دکلره کرده هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)پشت صحنه نمایشی که ستاره هاي آن شهرزاد عبدالمجید، لیلا بوشهری، آرش نوذری و سیروس میمنت میباشند و در حال تلاش برای وارد کردن آخرین ضربه ها – به صورت هر چه محکمتر – بر پیکر تئاتر ایران می باشند.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)خبر ثبت شهر تاریخی و زیبای یزد در لیست میراث جهانی یونسکو تمامی افراد مشهور که در یزد تصویر دارند را مجاب کرد که یک‌بار دیگر آن را آپلود کنند و یونسکو را از این کارشان پشیمان! حتی زهرا خانم اشراقی را.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)کم آبی و افت شدید سطح آب در خلیج گرگان باعث ایجاد یک کمپین حمایتی برای احیای این خلیج مهم در شمال کشور شده هست که محسن تنابنده هم به این کمپین پیوسته هست. از این کمپین ها برای نجات دریاچه ها، تالاب ها و رودخانه هاي متعدد کم نداشته ایم و این اولی نیست، ولی امیدواریم آخری باشد، با این تفاوت که سرنوشت اش مانند مابقی نشود.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)فان تایم سردار آزمون در پاریس. این روزها پست هاي سردار آزمون در این تایم ها خلاصه شده هست. از نماز جمعه تایم بگیر تا پاریس تایم و فان تایم و زهرمار تایم.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)حامد حدادی، صمد نیکخواه و رفیقشان قصد برشته شدن دارند و به همین علت در این روز ها به اهواز سفر کرده اند.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)اندک شانس هاي محسن هاشمی برای شهردار شدن با این سلفی حمایتی سوخت و دیگر شانسی ندارد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)مهتاب کرامتی در حال تقدیر از بهاره نوروزی بازیگر خردسال فیلم “پل سفید” بعنوان عضو هیئت داوران و سفیر یونیسف. کوچولویی که بازی خیره کننده اي در این فیلم داشت.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)یک “عجب غلطی کردم”ِ خاصی در عکس هاي گرفته شده از علی کریمی در تمرینات این روزهای نفت استان تهران مستتر هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)آتلیه برای بعضی عزیزان نقش یخچال را دارد، یعنی در هر حس و حالی به آن مراجعه می کنند. وقتی گرسنه میباشند، آتلیه! وقتی حوصله شان سر رفته هست، آتلیه! وقتی شکست عشقی خورده اند، آتنلیه! وقتی چکشان برگشت خورده هست، آتلیه!
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)بهنوش بختیاری از بیزنس جدیدش خبر داد و اعلام کرد که می‌خواهد یک مهد کودک راه بیاندازد. مهدکودکی که در آن پرنس ها و کوئین ها و شاخ هاي آینده اینستاگرام را تربیت خواهد کرد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)نازنین بیاتی هم با این تصویر در کنار هانیه توسلی و مریم بوبانی در یزد، به جهانی شدن شهر یزد واکنش نشان داد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)بسیار شاد و مسروریم که محمود خان بصیری پس از سال ها دوباره به عرصه هنرهای نمایشی بازگشته اند. برای ایشان و سایر پیشکسوت هاي سینما آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)سوسن پرور در نمایی از تئاتر “پالت” که این شب ها در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود. 
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)به مقاله وزن و اعتبار میبخشیم با این تصویر نسبتاً قدیمی از سروران هنر. دنیا به اعتبار خنده و رقص دستان هنرمند شما بر روی ساز و با آواز شما زیباست. استاد محمدرضا شجریان، استاد حسین علیزاده، استاد کیهان کلهر و همایون شجریان عزیز.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)تصویر یهویی مجید یاسر و رضا شفیعی جم در پشت صحنه کار جدیدشان که اشاره اي به نام آن نشده هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)محسن افشانی، علی صادقی و ارسلان قاسمی با گریم هاي حالبشان در فیلم سینمایی “آتش و قداره”. محسن زیر این عکسشان نوشته “مفید، بد، زشت”. ترتیب قرار گرفتن این عناوین زیر تصویر ها را هم به خوبی رعایت کرده هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)شبنم مقدمی هم عکسی از خود در یزد رو کرد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)اراده ات قابل تحسین هست کاوه جان، ولی انصافاً انقدر هم نیاز نبود. لاغری بیش از حد، تناسب اندام نیست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)تصویر یادگاری ویشکا آسایش در کنار زانیار خسروی پس از تماشای کنسرت زانیار، دیشب در شهر تهران.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)حمید فرخ نژاد با این پست نشان داد که از علاقه مندان به سینمای نولان هست و بیصبرانه منتظر کار اخیر او Dunkirk.

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)فاطمه گودرزی به همراه پسرش به افتتاحیه یک رستوران در شمال شهر تهران رفته بود.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)روناک جان نیازی نیست که تمامی ابراز عشق هایت به همسر جان، به صورت پست روی اینستاگرام منتشر شود. به خودش بگویی خیلی قشنگ تر و دلنشین تر هست!
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)سلفی سپیده گلچین، شهره سلطانی، علی اوجی و سایر رفقا در حال تماشای کنسرت محمد علیزاده. از عجایب این روزهاست که علی اوجی بدون همسرش به کنسرت رفته هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)ریکاوری به همراهِ سلفی تایم علیرضا واقعی، در رویای بازگشت به سنگر اصلی تیم ملی.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)پژمان جمشیدی با این سلفی خیلی زیرپوستی اوضاع خود را اعلام کرد و گفت که سینگل هست، پس از این استوری توکل اش به خدا و چشمش به دایرکت خواهد بود.مقاله کم سوژه خود را به اتمام میبیریم، با آرزوی شادکامی و روزی مفید برای همۀ شما عزیزان. یا حق.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال «286»

عکس های بازیگران و ستاره های سرشناس «285»

عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی «284»

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها «283»

عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور «282»

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید